ısparta iline bağlı şirin bir ilçe olan sütçüler insanlarının sıcaklığı,yardımseverliği,konukseverliği ilçeye geldiğinizde göze çarpan özellikleridir...
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Isparta - SütçülerIsparta - Sütçüler
SÜTÇÜLERSÜTÇÜLER
İlçesiİlçesi
wwwwww
.sutculerliler..sutculerliler.
comcom
SUYAD 2017 FUTBOL SUYAD 2017 FUTBOL

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Eklenti Kur
Radyo Radyo

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
İletişimİletişim Formu Formuinfo@


TAKVİM TAKVİM

Reklamlar Reklamlar

12-15 HAZİRAN´DA ANKARA GÜL KOKACAK.

12-15 Haziran´da Ankara Gül Kokacak.


defa gösterilmiştir
Ankara Atatürk Kültür Merkezi´nde 12 - 15 Haziran tarihlerinde, "Isparta Tanıtım Günleri" düzenlenecek.

12-15 Haziran'da Ankara Gül Kokacak

Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde 12 - 15 Haziran tarihlerinde, "Isparta Tanıtım Günleri" düzenlenecek.
12-15 Haziranda Ankara Gül Kokacak

Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde 12 - 15 Haziran 2014 tarihlerinde, Isparta Valiliği öncülüğünde Ankara Isparta İli Kalkındırma Derneğinin yüklenici olarak katkıda bulunacağı "Isparta Tanıtım Günleri" düzenlenecek.

Isparta Valiliği ve Ankara Isparta İli Kalkındırma Derneğinin birlikte hazırladığı bu etkinlikte Isparta kültürü, yemekleri, el sanatları ve önde gelen firmalarının tanıtımı olacak. Ayrıca Isparta Sanayi ve Ticaret Odası ile yapılan görüşmeler gereği Isparta sanayisi içinde "Isparta Sanayi Fuarı" adında özel bir alan ayrılarak Isparta'nın sanayisi de Ankaralı yatırımcı ve sanayicilerine de tanıtılacak.

Isparta Valiliği öncülüğünde ilk kez gerçekleştirilecek ve katılımcı olmanın çok büyük prestij sağlayacağı Isparta Tanıtım Günleri organizasyonunda birçok üretici ve girişimci, potansiyel hedef kitleye en etkin ve hızlı yoldan ulaşacak. Katılımcılar, organizasyon süresince ürün, hizmet ve değerlerin ön plana çıkarılmasına yönelik dikkat çekici aktivitelerle tanıtım faaliyeti yapacak.

Tarihin her döneminde birçok kültüre ev sahipliği yapmış Isparta’nın her yönüyle Başkent’te tanıtılacağı organizasyona kamuya ait kurum ve kuruluşlar, sanayi ve ticaret örgütleri, yerel yönetimler, kültür ve turizm kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, üretici birlik ve kooperatifler ile özel sektöre ait (gıda, tekstil, mobilya, inşaat, sağlık, metal-makine imalat vb) çok sayıda firma katılacak. Ankara'da yılda 25 ile 30 arasında ilin tanıtım günleri yapılıyor. Isparta'nın da yapılacağı tarih itibari ile 150 ile 200 bin kişi arasında ziyaretçi çekmesi planlanıyor.

kaynak:ajans32.com.

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,1055

© 2011 sutculerliler.com
Sütçüler İlçesi Web Portalı http://www.sutculerliler.com

Tam Ekran