ısparta iline bağlı şirin bir ilçe olan sütçüler insanlarının sıcaklığı,yardımseverliği,konukseverliği ilçeye geldiğinizde göze çarpan özellikleridir...
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Isparta - SütçülerIsparta - Sütçüler
SÜTÇÜLERSÜTÇÜLER
İlçesiİlçesi
wwwwww
.sutculerliler..sutculerliler.
comcom
SUYAD 2017 FUTBOL SUYAD 2017 FUTBOL

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Eklenti Kur
Radyo Radyo

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
İletişimİletişim Formu Formuinfo@

TAKVİM TAKVİM

Reklamlar Reklamlar

SÜTÇÜLER İLÇE MERKEZİMİZE TAYİN OLAN İLGİLİLERE DESTEĞİİZ.

ÖMER demirtaş

Ömer Demirtaş Ömer Demirtaş

2167 Hit
Gönderim Tarihi : 26.06.2012
SÜTÇÜLER MERKEZE TAYİN OLAN İLGİLİLER.

İlçe mekezimizde ev ihtiyacınız olacağından bu konuda Toki evlerinde,birlik mahalesinde,yukarı mahallede,cami mahallesinde , erenler mahallesinde,başkoz mahallesinde tercih edebileçeğiniz evler var kiralar çok uygun tayin olduğunuz zaman her an ev bulursunuz.Sayın Bayan:Hicret POSLU Hanım efendi sütçülere tayin olduğunu belirtip web sayfamızdan yardım ve destek beklerler bizler tüm tayin olan görevli memurlarımıza ilçemize hoş geldiniz der başarılar dilerim...

www.sutculerliler.com  Ömer DEMİRTAŞ.
SİNAN CEYLAN

Sinan Ceylan Sinan Ceylan

Gönderim Tarihi : 27.01.2014
merhabalar ben yeni atandım daha gelmedım ama sısteme dusunce gelecegım ilçe devlet hastanesine röntgen teknısyenı olarak baslayacagım evlıyım ve bır oglum var hastaneye kolay gıdıp gelecegım oglum ıcın ılkokula yakın bı ev bulmam lazım yardımcı olursanız cok sevınırım ayrıca sırnak uludere de gorev yapıyorum o yuzden gelıp bakamadım ılgınıze sımdıden tesekkurler 

CEVAP GÖNDERİM FORMUCEVAP GÖNDERİM FORMU
Mesajınız* :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız.
Not : Lütfen küçük harf kullanınız.

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi1 :0,0469

© 2011 sutculerliler.com
Sütçüler İlçesi Web Portalı http://www.sutculerliler.com

Tam Ekran